porzyczki online

porzyczki online

Przeważnie każdego dnia jesteśmy tak zajęci w firmie i domu, że coraz trudniej wygospodarować nam chwilę czasu na jakichkolwiek spraw urzędowych. Dlatego bardzo doceniamy sobie takie oferty, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej zgodzimy się skorzystać z jakiejś propozycji, www.tanieszybkiekredyty.com porzyczki online

Nowym sporym udogodnieniem na rynku usług finansowych jest szybka pożyczka na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Kolejnym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie szybkim tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany numer. W treści sms umieszczamy nazwisko i imię, adres zameldowania i kwotę kredytu. Zwykle w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich potrzebnych informacji dotyczących pożyczki.
Łatwość i wygoda w uzyskaniu kredytu są związane z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych.

Jeśli pomyślnie je przejdziemy, pieniądze możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Na czym takie procedury bazują? Może to być identyfikacja poprzez konto bankowe. Przelewamy ze swojego rachunku na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład złotówkę. W ten sposób potwierdza się, czy informacje zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na szybkie przelanie kredytu na rachunek. Inną możliwością może być przesłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie danych jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu dwóch godzin od złożenia wniosku. Proces identyfikacji przechodzi się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli pożyczyć gotówkę w tej samej instytucji, musimy tylko złożyć kolejny wniosek.

Pożyczka przez sms może być udostępniona nawet przed zawarciem umowy. Pieniądze otrzymamy wyłącznie na podstawie procedury potwierdzenia tożsamości, a niezbędne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po fakcie. W przypadku nieznanych instytucji specjalizujących się w takich szybkich pożyczkach musimy zachować nadzwyczajną ostrożność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największym minusem pożyczki pozabankowej jest dość wysokie oprocentowanie. Może ono przewyższyć nawet czterokrotność stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

Website URL: http://live.com